Luxury Penthouse In Central London

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

2-slaapkamer Luxury Penthouse In Central Londen appartement ligt op 3 km afstand van de London Eye en binnen 10 minuten loopafstand van Old Street metrostation. Het appartement van 80 m² is geschikt voor maximaal 6 gasten.

Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Een haardroger en badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.

Gasten die in de accommodatie verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte.

Dit 1-badkamer appartement is te vinden in de Bloomsbury wijk van de stad, op 25 minuten wandelen van het British Museum. Luxury Penthouse In Central London appartement biedt een eersteklas ligging, op 2 km afstand van het The Hospital Club. Deze accommodatie is gelegen op 10 minuten rijden van het treinstation London Marylebone.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Penthouse In Central Londen
Premium 2-Bedroom Flat With Lift & Private Balcony In Farringdon, London
Mobiele prijsaanbieding

Premium 2-Bedroom Flat With Lift & Private Balcony In Farringdon, London

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
60 m van de accommodatie
USD 715 USD 644
per nacht
Clerkenwell Spacious Flat
Mobiele prijsaanbieding

Clerkenwell Spacious Flat

120 m van de accommodatie
USD 552 USD 497
per nacht
Farringdon Modern Apartments By Stay Smart Short Lets & Serviced Accommodation London With Smart Tv & Free Wifi
Mobiele prijsaanbieding

Farringdon Modern Apartments By Stay Smart Short Lets & Serviced Accommodation London With Smart Tv & Free Wifi

7.4
Goed 9 beoordelingen
463 m van de accommodatie
USD 475 USD 428
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    13 km

    Treinstations

    Old Street Station
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Penthouse In Central London appartement te vinden?
      Luxury Penthouse In Central London appartement is in de Bloomsbury wijk van de stad gesitueerd, binnen 10 minuten met de auto weg van de London Eye.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury Penthouse In Central London appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury Penthouse In Central London appartement zijn onder andere het British Museum, de London Eye, het The Hospital Club.
    • Hoeveel kost het om bij Luxury Penthouse In Central London appartement te verblijven?
      De huurprijs van Luxury Penthouse In Central London appartement is £341.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Barbican Cafe en 120 Central Brasserie restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Luxury Penthouse In Central London appartement?
      Bij Luxury Penthouse In Central London appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Luxury Penthouse In Central London appartement?
      Luxury Penthouse In Central London appartement heeft een totale oppervlakte van 80 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    13 km

    Treinstations

    Old Street Station
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Penthouse In Central Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten